DWUP - CIiPKZ - Banerek [ v 02 e ] - Strona główna.jpg
ciipkz-topn.png
banero.jpg
CBOP2.jpg
facebookciipkz.jpg
Urzędnik- człowiek z pasją i talentem
Pozostałe w galerii
obrazek
Zgodnie z obietnicą, daną na początku V Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, rozpoczęliśmy poszukiwanie wśród naszych koleżanek i kolegów z Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy osób nietuzinkowych i utalentowanych. I szybko okazało się, że pracujemy z ludźmi pełnymi pasji, poświęcającymi wolny czas na pielęgnowanie swoich zainteresowań i zdolności. Zaskoczyła nas bardzo duża różnorodność zainteresowań: od żeglarstwa i turystyki pieszej, poprzez jazdę konną, sztukę pielęgnowania ogrodów do talentów artystyczno- rzemieślniczych . Jeszcze nie chcemy mówić, że zaprezentowana galeria, to plon naszych poszukiwań. Daliśmy sobie trochę więcej czasu i do końca roku będziemy tropić urzędowe talenty. Do wielu osób nie udało nam się jeszcze dotrzeć, kilka osób wybiera najlepsze zdjęcie :) a niektórzy zastanawiają się który z talentów zaprezentować. Chcemy zapewnić i mamy nadzieję, że galeria będzie sukcesywnie rozbudowywana. Koleżanko, kolego podziel się z nami swoimi zainteresowaniami i talentem. Czekamy na e-maila: walbrzych.ciz@dwup.pl .
obrazek
Agnieszka Kalita. Z pasją wędruje po górach.
obrazek
Agnieszka Kalita- żeglarstwo. A gdy już ciepło- czas ruszyć w rejs.
obrazek
Agnieszka Ziembicka, Wydział Informatyki
obrazek
Agnieszka Ziembicka, Wydział Informatyki
obrazek
Antonina Matiaszkiewicz Moją pasją jest ogród i moje zwierzaki: kotka Zośka i owczarek Niko.
obrazek
Artur Kupis Jego pasją jest wędkarstwo.
obrazek
Beata Hadaś. Nie usiedzę długo w miejscu, lubię aktywne spędzanie czasu.
obrazek
Beata Hadaś. Mierzę się ze wspinaczką górską (na razie zdobyłam Rysy i trzytysięcznik Tofane di Roses w Dolomitach 3225 m).
obrazek
Beata Hadaś. Ostatnio próbuję sił w sportach ekstremalnych.
obrazek
Beata Hadaś. Mam za sobą pierwsze loty na paralotni.
obrazek
Dawid Torbacki - Amfibia? Nie. Takim samochodem wywalczyłem tytuł Rajdowego Mistrza Dolnego Śląska.
obrazek
Dawid Torbacki – Kiedy trzeba nie boję się pobrudzić.
obrazek
Dawid Torbacki – Kierowca rajdowy, ale nie tylko. Oprócz tego angażuje się jako fotograf, dziennikarz i organizator. Nawet edukację podporządkowałem rajdom. Obroniłem pracę magisterską z psychologii pt. „Wypadek kierowcy rajdowego” .
obrazek
Dawid Torbacki - W wolnych chwilach rozkoszuje się głuszycką Strefą MTB.
obrazek
Ewa Dmytrasz Pasja- Górskie wędrówki. Wędrówki po różnego rodzaju górach o różnych porach roku sprawiają mi ogromną przyjemność. Chodzę rekreacyjnie, zabieram ze sobą rodzinę lub znajomych. Zdobywamy szczyty, podziwiamy widoki. Ponieważ mieszkam w górach, często chodzę po okolicznych szlakach, jednak za każdym razem odkrywam inne ich piękno. Moje ulubione góry to Pieniny i Bieszczady – każdy kto choć raz je odwiedził, wie że jest w nich swego rodzaju magia. Staram się (dla własnej satysfakcji) zdobyć koronę gór Polski – większość szczytów już zdobyłam, ale wciąż pozostaje mi wspinaczka na najwyższy – Rysy.
obrazek
Ewa Dmytrasz Z moimi wycieczkami po górach wiąże się też częściowo druga pasja – geocaching. Geocaching jest to międzynarodowa zabawa w poszukiwanie skarbów za pomocą odbiornika GPS. Ideą przewodnią jest znalezienie ukrytego wcześniej w terenie pojemnika (nazywanego geocache) i odnotowanie tego faktu poprzez własnoręczne umieszczenie wpisu w tzw. logbooku, czyli papierowym dzienniku wpisów oraz na specjalnej stronie internetowej. Zlokalizowanie pojemnika geocache jest możliwe dzięki posiadaniu współrzędnych geograficznych. Słowem geocache określa się ukryty pojemnik przeznaczony do szukania. Podstawowym wyposażeniem skrytki jest logbook. Ze względu na ochronę środowiska skrytki rejestrowane na geocaching.com nie mogą być zakopywane. Nie mogą być także umieszczane w terenach szczególnie chronionych przyrodniczo oraz poza wyznaczonymi szlakami (parki narodowe i rezerwaty). Sposób ukrycia pojemnika powinien jak najmniej ingerować w środowisko naturalne. Podobnie ma to miejsce w przypadku obiektów zabytkowych. Każda skrytka posiada swój opis w serwisie geocachingowym. Oprócz współrzędnych podaje się tam informacje o stopniu trudności, zagrożeniach i wymaganiach, które pomagają dobrze przygotować się do poszukiwań. Często opis zawiera informacje dotyczące danego miejsca, historię, ciekawostki. Zdj2 – Moja córka z koleżanką przy jednej z odnalezionych w górach skrytek.
obrazek
Maciej Jadczak Informatyk z zamiłowaniem do mechaniki samochodowej. Czy długo? Chyba całe życie.
obrazek
Magdalena Rawska Inspektor w Wydziale Integracji Społecznej Bieganie to moja nowa pasja, obok wycieczek górskich i jazdy na nartach. Dodaje mi pewności siebie, energii do działania i jest dla mnie najlepszym antydepresantem. Na razie mam za sobą udział w dwóch półmaratonach, moim marzeniem jest przebiegnięcie w przyszłym roku maratonu, ale wiem że na tym się nie skończy i już myślę o biegach górskich.
obrazek
Magda Rawska Zdjęcia są z półmaratonu - XXVI Biegu Lwa Legnickiego.
obrazek
Magdalena Łukowska. Nie uważam się za profesjonalistę, torty towarzyszą naszym rodzinnym uroczystościom i koniecznie muszą mieć dużo bitej śmietany,....
obrazek
Magdalena Łukowska ....a choinki to jeden z wielu wytworów moich manualnych zajęć.
obrazek
Małgorzata Sosnowicz Kilka słów o mojej pasji: Od dziecka zbierałam w parku, na żwirowej alejce, kamienie odróżniające się od innych- to były krzemienie, ale o tym wówczas nie miałam pojęcia. Z czasem moja pasja zbieractwa przerodziła się w bardziej praktyczne hobby. Nosze te swoje korale na szyi i myślę czasem -ile to milionów lat mają te moje kamyki, a to sprawia że czuje się wyróżniona. W kamieniach pociąga mnie ich moc, ciepło które biorą od ciała i utrzymują cały dzień. Nie ma dwóch takich samych kamieni, więc nie ma dwóch takich samych korali. Tworzenie sznurka korali z ozdobnych kamieni, jest jak tworzenie obrazu, czasem wychodzi coś wspaniałego, a czasem nie.
obrazek
Marek Domrzal Pasja - Jazda konna. To już 15 lat.
obrazek
Marta Hubal A po pracy…. każdy z nas stara się odnaleźć kawałek swojego świata w którym odpoczywa, czuje się sobą, odnajduje spełnienie i radość… Dla mnie, kawałkiem mojego świata jest sztuka wyrażana poprzez taniec, grę na gitarze i pianinie czy decoupage. Przedmiotom zapomnianym, niepotrzebnym, wrzuconym gdzieś głęboko do szafy, niosącym za sobą wspomnienia, ale z zakurzonym sentymentem, staram się wskrzesić drugie życie by na nowo mogły tworzyć niezapomniane historie…
obrazek
Zbigniew Tracz Generalnie jest to sztuka walki, ma ona jednak wiele aspektów: zdrowotny, emocjonalny, duchowy. Przy pomocy tai chi w każdym z tych wymiarów staram się budować równowagę.
obrazek
Zbigniew Tracz Najprościej ujmując dzięki tai chi mam energię by zajmować się wieloma innymi rzeczami w życiu.
obrazek
Zbigniew Tracz Sztuka Tai chi (tai ji) stała się moim sposobem na życie. Zajmuje się nią już od 18 lat i wciąż znajduję nowe rzeczy związane z poznawaniem świata i siebie.
autor: Lidia Wiśniewska   utworzono: 16-10-2013   Ilość zdjęć: 28
DRUKUJ
POWRÓT